Чи знаєте ви, що успіх вашого бізнесу багато в чому залежить від вивіски, розташованої над входом до вашого офісу? Саме завдяки цьому способу реклами перехожі можуть визначити рід вашої діяльності та спектр послуг. Крім того, рекламна вивіска вказує на статус та престиж вашої компанії, залучає заможних клієнтів та успішних партнерів. Від привабливості вивіски залежить ваш прибуток, оскільки саме він перетворює випадкових перехожих на клієнтів.

Майстерня реклами та дизайну «SIGN» пропонує виготовити рекламні вивіски у Харкові, які відрізняються продуманим дизайном та високою якістю виконання. Ми надаємо повний комплекс послуг, починаючи від проектування вивісок, їх виробництва та закінчуючи монтажем. Також ми виконуємо технічне обслуговування вивісок під час їх експлуатації.

&nnsp;

&nnsp;

Якою має бути рекламна вивіска?

Враховуючи специфіку та умови розташування, якісна вивіска має відповідати наступним критеріям:

  • бути привабливою та помітною;
  • відповідати нормам безпеки та не порушувати архітектурно-будівельний вигляд міста;
  • давати чітке уявлення про діяльність компанії або пропонований продукт;
  • бути простий у догляді та обслуговуванні;
  • не втрачати своєї функціональності та привабливості при експлуатації у будь-яку погоду.

Майстерня реклами та дизайну «SIGN» виготовляє різноманітні рекламні вивіски, що відрізняються продуманістю дизайну, простотою обслуговування та надійністю.

&nnsp;

&nnsp;

Види вивісок зовнішньої реклами

Вивіски, що виготовляються нами, діляться на світлові і несвітлові. Світлові вивіски підсвічуються зсередини світлодіодними освітлювачами або зовні галогеновими лампами, розташованими на кронштейнах. Несвітлові вивіски не мають будь-якого підсвічування.
Ми пропонуємо виготовити такі види вивісок:

Несвітлова пласка.

Она может содержать информацию о компании, услуге или товаре. Относится к наиболее бюджетному виду вывесок.

Світловий короб або лайт-бокс.

Вивіска має форму плоского короба з люмінесцентним підсвічуванням. Вона може бути односторонньої чи двосторонньої. Односторонні моделі розташовуються паралельно до фасаду будівлі, а двосторонні – перпендикулярно. Це один з найпопулярніших видів вивісок, які застосовуються в різних сферах реклами.

Неонова вивіска.

Тут як освітлювач використовується неон, який привертає увагу своєю яскравістю та барвистістю. Неонові трубки легко набувають будь-якої форми, тому з їх допомогою можна створювати ефектні та яскраві вивіски з внутрішнім або зовнішнім підсвічуванням.

Світлові літери.

Це об’ємні літери з красивим підсвічуванням, яке може бути внутрішнім, зовнішнім і контражурним. В останньому варіанті освітлювачі розташовуються за літерами, ефектно освітлюючи їх і фасад будівлі.

Комбінований тип вивісок.

Поєднує кілька видів вивісок, що дає можливість створити оригінальний і ефективний рекламний інструмент.

Зателефонуйте нам, і фахівці майстерні реклами та дизайну «SIGN» допоможуть зробити правильний вибір та оформити виготовлення рекламної вивіски у Вінниці та Харкові.

 

Приклади наших робіт