Лайтбокси або світлові короби – це один із популярних, ефективних та недорогих засобів зовнішньої реклами. Світлові короби стали частиною великих міст, створюючи особливу атмосферу нічного міста. Вони привертають увагу людей, роблячи компанію, бренд чи продукт популярним. Як правило, лайтбокси використовують магазини, бутіки, ресторани, кафе, торгово-розважальні центри, кінотеатри та інші заклади. Їх можна кріпити на стіну, стелю, встановлювати на стійку, розміщувати в будь-якому активно відвідуваному і добре видному місці. Вони випускаються статичними або обертовими, односторонніми або двосторонніми

Лайтбокс являє собою модуль у формі паралелепіпеда, оснащений внутрішнім підсвічуванням. Хоча зараз популярні фігурні лайтбокси оригінальних форм або об’ємних елементів. Передня частина світлового короба виготовляється з акрилового скла або світлорозсіювальної банерної тканини, на які наноситься зображення. Бічні сторони виконуються з металу, пластику чи алюмінію, покритого порошковою фарбою чи плівкою. До задньої панелі всередині рекламного боксу, кріпляться джерела світла: світлодіодні модулі, неонові трубки або люмінесцентні лампи, що відповідають за якоре і рівномірне підсвічування лайтбоксу.

Види лайтбоксів

Наша майстерня пропонує виготовити такі типи лайтбоксів, які характеризуються високою якістю та тривалим експлуатаційним періодом:

Економ-бокс.

Має безкаркасний металевий корпус, бічна частина виконана зі сталі, плівкою, що ламінує, обраного кольору. Передня панель світлового короба виготовлена ​​із полікарбонату. Підсвічування здійснюється за допомогою світлодіодів чи люмінесцентних ламп. Конструкцію можна використовувати як зовні, так і всередині будівлі. Основна особливість – низька вартість.

Виготовлення світлових вивісок

Пластик-бокс.

Рекламний короб випускається із пластику. Передня панель виготовлена ​​з акрилу. Як висвітлення використовуються світлодіодні модулі. Лайтбокс може використовуватися всередині приміщення та на вулиці. До основних переваг можна віднести цікавий дизайн та невелику вагу.

зовнішня світлова вивіска

Композит-бокс.

Ефектний лайтбокс з інкрустацією із прозорого акрилу. Має гарний сучасний дизайн та тривалий термін служби. Може використовуватися в інтер’єрі та екстер’єрі.

лайтбокс из композита

Клей-бокс.

Рекламний лайтбокс виконаний із пластику, який склеєний вручну. Може використовуватися всередині приміщення для оформлення торгових точок, офісів, торгових центрів. Виглядає акуратно та солідно. Багата кольорова гама дозволяє підлаштувати його під будь-яке стильове рішення.

лайтбокс сложной формы из пластика

Баннер-бокс.

Є великим рекламним щитом, який рівномірно світиться зсередини. Складається з посиленого металевого каркасу, оцинкованого бокового профілю та лицьової частини з банерної тканини з нанесеним зображенням. Особливість такого лайтбоксу – низька ціна, великий розмір та можливість легко міняти тканину з малюнком.

 лайтбокс с лицевой частью из банера

Метал-бокс.

Це один із найбільш популярних типів вуличних вивісок з металевим каркасом, оцинкованим профілем, передньою панеллю з полікарбонату або акрилу з фотодруком. Його підсвічування здійснюється за допомогою світлодіодних модулів. Конструкцію можна встановлювати всередині приміщення та зовні будівлі. Основні переваги – яскраве зображення, надійність та вигідне співвідношення ціни та якості.

Метал бокс світловий у Харкові

Алю-бокс.

Складається із алюмінієвого корпусу. Лицьова панель виготовлена ​​з акрилу або полікарбонату та покрита фотодруком або аплікацією. Світлодіодні модулі здійснюють підсвічування. Лайтбокс відрізняється привабливим дизайном і невеликою масою, використовується як усередині приміщення, так і зовні.

рекламное оформление сети салонов цифровой техники

Клик-бокс з можливістю зміни зображення.

Виготовляється із металевим каркасом або без нього. Передня панель випускається із акрилу з фотодруком на підкладці. Підсвічування здійснюють світлодіоди. З особливостей – презентабельний зовнішній вигляд та можливість швидкої зміни зображення

оформленння вітрин у Вінниці

Слім-бокс.

Ультратонкі лайтбокси з можливістю простої зміни зображення, яке наклеєне транслюцентною плівкою на переднє скло, що легко знімається. Рекламний бокс має сучасний дизайн, низьке споживання електроенергії, просте керування.

рекламное оформление интерьера бутика посуды

Люкс-бокс.

Лайтбокс виконаний з нержавіючої сталі, оброблений інкрустацією з акрилу, має ефектне світлодіодне підсвічування. Його відрізняє благородний дизайн та довгий термін служби.

лайтбокс из композита с инкрустацией в харькове

Меню-бокс.

Використовується у кафе, точках швидкого живлення для відображення меню. Буває об’ємним і плоским, складається з одного короба чи блоків. Серед особливостей – низьке енергоспоживання, можливість швидкої зміни інформації.

лайтбокс со сменными носителями

Опен-бокс.

Забезпечений дверцятами, що відкриваються, для оперативної заміни інформаційного блоку. Використовується на вулиці для розміщення меню, афіш та іншої інформації.

оформление экстерьера кафе Кулиничи. Аэропорт

Тотэм.

Виготовляється із металу або алюмінію. Це конструкція для підлоги, яку зручно розміщувати в проходах торгових павільйонів для привернення уваги клієнтів. Займає мало місця, має гарний дизайн та невелику вагу.
Замовити виготовлення лайтбоксів можна в майстерні дизайну та реклами «Sign». Тут врахують усі ваші побажання та креативно підійдуть до вирішення поставленого завдання. Багаторічний досвід та творчий підхід дозволять створити потужний рекламний продукт, який зробить вашу компанію чи бренд упізнаваним. Ми запропонуємо вам саме той лайтбокс, дизайн якого найбільше підходить вашим рекламним цілям.

 

Приклади наших робіт