Створення майстерні Sign сягає корінням у минуле століття, а точніше в 90-ті роки. Це час зародження реклами на пострадянському просторі та в Україні зокрема. Це були часи гіперприскорень – від плакатної гуаші до рекламних світлових конструкцій за лічені місяці.
Вчитися правильної реклами було просто ні в кого. Цей вид діяльності був чистим листом для людей, які пов’язали свою професійну діяльність із зовнішньою рекламою. Багато хто прийшов у цей бізнес із суміжних професій – це були художники, архітектори, скульптори та просто творчі особи, які «трансформувалися» у дизайнерів, сайнмекерів та маркетологів, а по-простому – у рекламщиків
З таких захоплених особистостей, які вже встигли попрацювати на терені реклами, і зародився кістяк нашої майстерні. Інформація та досвід у рекламі збиралися по крихтах і втілювалися у проекти, які іноді здавалися нездійсненними.

Однак ми, одержимі своєю улюбленою справою, змогли пройти такий складний шлях становлення та розвитку за непростих умов української дійсності. Адже так сильно заважати чесному бізнесу трудитися могли лише наші численні фіскальні органи з контролю, контролю над контролем тощо.
Правильно розставлені пріоритети допомогли нам не тільки забезпечити себе роботою, а й придбати велику кількість замовників, багато з яких стали постійними, а деякі з них – навіть рідними для нашої команди однодумців, що в сучасній «наружці» велика рідкість. Вони то і знають наш День народження – 2 квітня 1998 року.

Философия Sign

Філософія нашої майстерні Sign гранично проста: потреби замовника понад усе. Над самим святим для будь-якої компанії – Прибутку! А на чолі кута майстерні реклами та дизайну Sign завжди знаходяться:

  • естетика;
  • етика;
  • якість;
  • надійність;
  • практичність.

В останні роки ще один пункт стрімко увірвався до цього списку – екологія. Ми пам’ятаємо про навколишнє середовище у будь-яких проявах – від фарб на водній основі до використання сонячної енергії. І це не порожній звук чи кітч, це наше майбутнє, яке ми робимо з вами, наші замовники.
Все вище сказане і дозволяє нам бути в тренді сьогоднішньої «наружки», яка трансформується першою в цьому сучасному неповторному світі.

Что мы предлагаем

Із задоволенням готові почати з вами співпрацю, навіть якщо ви поки що неясно уявляєте свій рекламний інструмент успішного продажу. Ми, спеціалісти з великим досвідом саме у зовнішній рекламі та маркетингу, допоможемо вам розібратися в тому, що справді потрібно для привабливості вашого бізнесу.
Хочемо відразу попередити, що процес створення реклами, що продає, має двосторонній зв’язок. Тому що тільки синергія досвіду виробника реклами та знання замовником тонкощів свого бізнесу можуть дати гарантований та, що дуже важливо, прогнозований результат в умовах нинішньої конкуренції.